Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | Magic 7 Lite |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi Note 15 5g Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
640,00 lei
Telefon mobil Motorola Edge 60 Fusion Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
790,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24370
800,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | Magic 7 Lite |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |