Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | Edge 40 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Max Black Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Buna
Telefon mobil Samsung S24 Dark Grey, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
1.680,00 lei550,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | Edge 40 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |