Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 400 Lite |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
| Memorie RAM | 8 GB |
Telefon mobil Oppo A5 Dark Purple, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
590,00 lei
Telefon mobil Honor 400 Smart Black, Memorie 128 Gb, Stare Nou
690,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 400 Lite |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
| Memorie RAM | 8 GB |