Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A5 |
| Culoare | Dark Purple |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
| Memorie RAM | 6 GB |
Telefon mobil Oppo A5 Dark Purpple, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
Telefon mobil Honor 400 Smart Black, Memorie 128 Gb, Stare Nou
SKU: MDSJSJEDDD-6205
590,00 lei
Culoare: Dark Purple
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A5 |
| Culoare | Dark Purple |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
| Memorie RAM | 6 GB |