Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 200 Lite |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung Z Fold 7 Blue Shadow, Memorie 256 Gb, Stare Excelenta
3.690,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 16 Ultramarine, Memorie 256 Gb, Stare Buna
2.390,00 leiSKU: 80J36CEIR9-2200
540,00 lei
Culoare: Negru
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 200 Lite |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |