Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone Xr |
| Culoare | White |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S25 FE Jet Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
1.890,00 lei
Telefon mobil Redmi 15 Negru, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
640,00 lei490,00 lei
Culoare: White
Memorie: 64 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone Xr |
| Culoare | White |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |