Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 400 Smart |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pink, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.790,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 14 Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
1.450,00 leiSKU: 24164W4GA4-64985, AUHTDYBUKD-24198, AUHTDYBUKD-24393
590,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 400 Smart |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |