Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 15 PRO MAX |
| Culoare | Silver |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 87 |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi Note 13 Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
480,00 lei
Telefon mobil Honor 400 Smart Velvet Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
420,00 leiPrețul inițial a fost: 3.290,00 lei.2.850,00 leiPrețul curent este: 2.850,00 lei.
Culoare: Silver
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 15 PRO MAX |
| Culoare | Silver |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 87 |
| Incarcator | Nu |