Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 14 |
| Culoare | ALBASTRU |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Uzat |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 83 % |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Motorla G06 Orange, Memorie 64 Gb, Stare Buna
Telefon mobil Samsung S24 FE Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
Prețul inițial a fost: 1.590,00 lei.1.490,00 leiPrețul curent este: 1.490,00 lei.
Culoare: Albastru
Memorie: 128 GB
Stare: Uzat
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 14 |
| Culoare | ALBASTRU |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Uzat |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 83 % |
| Incarcator | Nu |