Informații suplimentare
| Brand | MACBOOK |
|---|---|
| Model | AIR 13 2018 |
| Culoare | Silver |
| Memorie interna | 128 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Diagonala display | 13 Inch |
| Tip placa video | Integrata |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL I5 DUAL-CORE 1.6 GHz |
| Tehnologie Ecran | RETINA DISPLAY |
| Model placa video | Intel UHD Graphics |
| Incarcator | ORIGINAL |


-150x200.jpeg)
-150x113.jpeg)
-150x203.jpeg)
-150x200.jpeg)



-300x300.jpeg)

