Informații suplimentare
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | THINKPAD ULTRABOOK |
| Culoare | Negru |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | INTEL I5-600 |
| Incarcator | Da |
650,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | THINKPAD ULTRABOOK |
| Culoare | Negru |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | INTEL I5-600 |
| Incarcator | Da |