Informații suplimentare
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | THINKPAD L14 GEN 2 |
| Culoare | Black |
| Memorie interna | 250 SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5-1135G7 2.40 GHz |
| Model placa video | INTEGRATA |
| Incarcator | Da |
890,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | THINKPAD L14 GEN 2 |
| Culoare | Black |
| Memorie interna | 250 SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5-1135G7 2.40 GHz |
| Model placa video | INTEGRATA |
| Incarcator | Da |