Informații suplimentare
| Brand | LENOVO IDEAPAD |
|---|---|
| Model | 330-15KB |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I3 – 7020U 2.30 GHz |
| Tehnologie Ecran | LCD |
| Incarcator | Da |
490,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | LENOVO IDEAPAD |
|---|---|
| Model | 330-15KB |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I3 – 7020U 2.30 GHz |
| Tehnologie Ecran | LCD |
| Incarcator | Da |