Informații suplimentare
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | HP 250 G9 |
| Culoare | ARGINTIU |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Diagonala display | 15.6 |
| Tip placa video | DEDICATA |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5 1235U 12CPUS 1.30 GHz |
| Tehnologie Ecran | FULL HD |
| Model placa video | NVIDIA MX 550 2 GB |
| Incarcator | Da |













