Informații suplimentare
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | GAMING PAVILION |
| Culoare | Black |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | AMD RYZEN 5-3550 2.1 GHz |
| Model placa video | INTEGRATA |
| Incarcator | Da |
1.240,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | GAMING PAVILION |
| Culoare | Black |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | AMD RYZEN 5-3550 2.1 GHz |
| Model placa video | INTEGRATA |
| Incarcator | Da |