Informații suplimentare
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 15fc0014s1 |
| Culoare | GRAY |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | Amd Ryzen 5 7520u With Radeon Graphics 2.8 Ghz |
| Model placa video | INTEGRATA |
| Incarcator | Da |
Laptop, Hp, 22-c0xx, Amd A9-9425 2c+3g - 3.1 Ghz, 8 Gb Ddr3, Intel Hd, 1 Tb, Alb, Buna
Laptop, Acer Nitro, N17c1, Intel R Core Tm I7 8750h, 8 Gb, Nvidia Geforce Gtx 1050, 256 Gb, Negru, Buna
980,00 lei1.040,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 15fc0014s1 |
| Culoare | GRAY |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | Amd Ryzen 5 7520u With Radeon Graphics 2.8 Ghz |
| Model placa video | INTEGRATA |
| Incarcator | Da |