Informații suplimentare
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 15 S-fq2xx |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | I3-1115g4 3.00 Ghz |
| Tehnologie Ecran | LED |
| Incarcator | Da |
Laptop, Lenovo, Legion 83df, I9 - 14900hx - 2.2 Gh, 16 Gb Ddr5, Nvidia Rtx 4060 8 Gb, 1 Tb, Gri, Buna
5.740,00 lei
Laptop, Medion, Akoya S15447, Intel Core I5-10210u 2.1 Ghz, 8 Gb, Intel Uhd Graphics, 512 Gb, Gri, Buna
840,00 lei800,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 15 S-fq2xx |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | I3-1115g4 3.00 Ghz |
| Tehnologie Ecran | LED |
| Incarcator | Da |