Informații suplimentare
| Brand | DELL VOSTRO |
|---|---|
| Model | 15-3568 |
| Culoare | Negru |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Diagonala display | 15 INCH |
| Tip placa video | DEDICATA |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | I5-7200U-2.5 GHz |
| Tehnologie Ecran | Ips |
| Model placa video | DEDICATA AMD RADEON R5 M420-2 GB |
| Incarcator | Da |










-300x300.jpeg)

