Informații suplimentare
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | X515 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5 1135 GT |
| Model placa video | INTEL IRIS XE GRAPHICS |
| Incarcator | Da |
1.040,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | X515 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5 1135 GT |
| Model placa video | INTEL IRIS XE GRAPHICS |
| Incarcator | Da |