Informații suplimentare
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | X509m |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | Intel Celeron N4000 1.1 Ghz |
| Incarcator | Da |
Laptop, Acer, Aspire Lite 15 N24g4, Intel Celeron N4500 1.10 Ghz, 8 Gb, Intel Uhd Graphics, 256 Gb, Gri, Buna
490,00 lei
Laptop, Apple, Macbook Pro, 16 Gb, 512 Gb, Argintiu, Foarte buna
3.330,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74638
420,00 lei
În stoc
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | X509m |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | Intel Celeron N4000 1.1 Ghz |
| Incarcator | Da |