Informații suplimentare
| Brand | Asus Tuf Gaming |
|---|---|
| Model | Fx507zc4 |
| Culoare | Negru |
| Memorie interna | 480 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB DDR4 |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | Intel I5-12500h |
| Tehnologie Ecran | Ips |
| Model placa video | NVIDIA RTX 3050 – 4 GB |
| Incarcator | Da |









