Informații suplimentare
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | R465M |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 120 SSD GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | INTEL CELERON N4020 1.1 GHz |
| Model placa video | INTEGRATA |
| Incarcator | Da |
470,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | R465M |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 120 SSD GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | INTEL CELERON N4020 1.1 GHz |
| Model placa video | INTEGRATA |
| Incarcator | Da |