Informații suplimentare
| Brand | ACER |
|---|---|
| Model | V15 N23Q22 |
| Culoare | Black |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I9 -13900 2.6 GHz |
| Model placa video | INTEGRATA |
| Incarcator | Da |
Prețul inițial a fost: 4.350,00 lei.3.930,00 leiPrețul curent este: 3.930,00 lei.
Stoc epuizat
| Brand | ACER |
|---|---|
| Model | V15 N23Q22 |
| Culoare | Black |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I9 -13900 2.6 GHz |
| Model placa video | INTEGRATA |
| Incarcator | Da |