Informații suplimentare
| Brand | Acer Nitro V16 |
|---|---|
| Model | N24c4 |
| Culoare | Negru |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | Amd Ryzen 7 8845hs |
| Tehnologie Ecran | 165Hz |
| Model placa video | Nvidia Geforce Trx 4060 |
| Incarcator | Da |













