Informații suplimentare
| Brand | Zte |
|---|---|
| Model | Blade A35 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
340,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 64 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Zte |
|---|---|
| Model | Blade A35 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |