Informații suplimentare
| Brand | Zte Blade |
|---|---|
| Model | A35 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 2 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
290,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 2 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Zte Blade |
|---|---|
| Model | A35 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 2 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |