Informații suplimentare
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Model | Redmi 15c |
| Culoare | Midhight Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Oppo A5 Black Green, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
540,00 lei
Telefon mobil Honor X5c Plus Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
390,00 leiSKU: MDSJSJEDDD-6179
490,00 lei
Culoare: Midhight Black
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
În stoc
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Model | Redmi 15c |
| Culoare | Midhight Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |