Informații suplimentare
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Model | Redmi 14c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
540,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Model | Redmi 14c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |