Informații suplimentare
| Brand | Tcl |
|---|---|
| Model | 501 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 32 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 + 2 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
250,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 32 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Tcl |
|---|---|
| Model | 501 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 32 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 + 2 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |