Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Z Fold 5 |
| Culoare | White |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung A16 Blue, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
550,00 lei
Telefon mobil Samsung A36 5g Alb, Memorie 128 Gb, Stare Buna
740,00 lei2.350,00 lei
Culoare: White
Memorie: 512 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Z Fold 5 |
| Culoare | White |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |