Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Z Fold 3 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Oppo A5 Dark Purple, Memorie 128 Gb, Stare Buna
Telefon mobil Honor X5c Plus Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
390,00 lei1.090,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Z Fold 3 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |