Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Z FLIP 5 |
| Culoare | Black/blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S25 Ultra Natural Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
3.690,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 14 Plus Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
1.890,00 lei1.250,00 lei
Culoare: Black/blue
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Z FLIP 5 |
| Culoare | Black/blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |