Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S26 Ultra |
| Culoare | Sky Blue |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Samsung A16 Blue, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
550,00 lei
Telefon mobil Samsung A54 5g Negru, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
640,00 lei5.350,00 lei
Culoare: Sky Blue
Memorie: 512 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S26 Ultra |
| Culoare | Sky Blue |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |