Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S26 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Samsung S24 Silver, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.740,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone Air Sky Blue, Memorie 1 Tb, Stare Ca nou
4.670,00 leiSKU: MDSJSJEDDD-6183
3.540,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S26 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |