Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Ultra |
| Culoare | Titanium Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Prețul inițial a fost: 5.390,00 lei.4.790,00 leiPrețul curent este: 4.790,00 lei.
Culoare: Titanium Black
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Ultra |
| Culoare | Titanium Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |