Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Ultra |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
| Memorie RAM | 12 GB |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pro Max Natural Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Buna
2.890,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 16 Plus Albastru, Memorie 128 Gb, Stare Buna
2.790,00 lei3.590,00 lei
Culoare: Negru
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Ultra |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
| Memorie RAM | 12 GB |