Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Ultra |
| Culoare | GRI |
| Memorie | 12 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 512 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
4.090,00 lei
Culoare: Gri
Memorie: 12 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Ultra |
| Culoare | GRI |
| Memorie | 12 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 512 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |