Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Ultra |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 48 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
3.790,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Ultra |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 48 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |