Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Ultra |
| Culoare | ALBASTRU |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Nu |
3.940,00 lei
Culoare: Albastru
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Ultra |
| Culoare | ALBASTRU |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Nu |