Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Plus |
| Culoare | Yateley |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
3.090,00 lei
Culoare: Yateley
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Plus |
| Culoare | Yateley |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |