Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Plus |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pink, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.790,00 lei
Telefon mobil Samsung S23 FE Black, Memorie 128 Gb Gb, Stare Foarte buna
2.990,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 512 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Plus |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |