Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 |
| Culoare | Navy |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Samsung S25 FE Negru, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
2.290,00 lei
Telefon mobil Honor Magic 6 Lite 5g5g Negru, Memorie 256 Gb, Stare Buna
2.100,00 lei
Culoare: Navy
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 |
| Culoare | Navy |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |