Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Fe |
| Culoare | Jet Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Honor 400 Lite Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
590,00 lei
Telefon mobil Redmi 15 Negru, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
640,00 leiSKU: MDSJSJEDDD-6154
1.890,00 lei
Culoare: Jet Black
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Fe |
| Culoare | Jet Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |