Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Fe |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Samsung S26 White, Memorie 512 Gb, Stare Foarte buna
3.100,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Max Titanium Black, Memorie 512 Gb, Stare Buna
3.850,00 lei1.700,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Fe |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |