Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
2.420,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |