Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 |
| Culoare | ALBASTRU INCHIS |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Prețul inițial a fost: 2.590,00 lei.2.450,00 leiPrețul curent este: 2.450,00 lei.
Culoare: Albastru Inchis
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 |
| Culoare | ALBASTRU INCHIS |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |