Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24fe |
| Culoare | GRI |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Prețul inițial a fost: 1.790,00 lei.1.640,00 leiPrețul curent este: 1.640,00 lei.
Culoare: Gri
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24fe |
| Culoare | GRI |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |