Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 Ultra |
| Culoare | Titanium Gray |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S25 FE Jet Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
1.890,00 lei
Telefon mobil Redmi 15 Negru, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
640,00 lei2.340,00 lei
Culoare: Titanium Gray
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 Ultra |
| Culoare | Titanium Gray |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |