Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 Ultra |
| Culoare | Titanium Black |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Nu |
3.800,00 lei
Culoare: Titanium Black
Memorie: 512 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 Ultra |
| Culoare | Titanium Black |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Nu |