Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 Ultra |
| Culoare | Bej |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
3.890,00 lei
Culoare: Bej
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 Ultra |
| Culoare | Bej |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |